Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.trznik.cz/www/include.php on line 17

Warning: Missing argument 3 for hlavicka(), called in /www/doc/www.trznik.cz/www/info.php on line 3 and defined in /www/doc/www.trznik.cz/www/include.php on line 268
Podmínky - Trďż˝nďż˝k.cz

Bazar a inzerce zdarma - Tr�n�k.cz

Podmínky

1. Tržník.cz je inzertní portál provozovaný fyzickou osobou dále jen „provozovatel“.

Na inzertním serveru je přísně zakázáno inzerovat bez ohledu na TOPOVÁNÍ:

* Inzeráty s nadměrným množstvím hvězdiček, vykřičníků a podobných znaků.
* Multilevel (MLM) a provizních systémů
* Emailingu a jiných bezpracných výdělků;
* Prací, jejichž podmínkou je poplatek předem;
* Opakované inzerce stále stejného nového zboží;
* Livechatů a práce tanečnice, společnice, konzumentky a hostesky v zahraničí;
* Erotických inzerátů
* Nic neříkající inzeráty typu: "Super domácí práce pro všechny".
* Cílené inzeráty na propagaci webových stránek.


Při porušení těchto pravidel bude Váš inzerát vymazán bez nároku na vrácení platby za TOPOVÁNÍ či zvýraznění.

2. Server Tržník.cz umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a jiného majetku soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen „uživatelů“.

3. Inzerát v bazaru může být uveden pouze v jedné kategorii, do které patří. Je zakázáno vkládat jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/nabídky patří do "nabídky", inzeráty poptávky/nákupu patří do "poptávky".

4. Uživatel nesmí opakovaně vkládat inzerát se stejným nebo podobným obsahem. Pokud Uživatel podá dva stejné - duplicitní inzeráty, jeden z nich bude bez varování smazán. V případě, že byl tento inzerát uživatelem TOPován, nemá Provozovatel povinnost nahrazovat uživateli zaslanou částku za topování inzerátu.

5. Fotografie v inzerátech nesmí být klamavé, urážlivé, drastické, proti zákonné a nemorální. Fotografie nesmí obsahovat odkaz na www stránky, v případě porušení má Provozovatel právo takovéto fotografie bez upozornění smazat.

6. V případě, že uživatel vkládá více inzeratů a je registrovaný, může zadat webovou stránku produktu, projektu nebo služby do kolonky "odkaz". V případě, že bude odkaz umístěn v těle inzerátu, bude smazán bez předchozího varování.

7. Provozovatel si vyhrazuje právo provádět nezbytné změny v údajích inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit - odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly Tržník.cz nebo dobrými mravy.

8. Provozovatel Tržník.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za obsah inzerátu. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel a nepřebírá žádné závazky ani záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnosti nabízeného zboží či služeb.

9. V případě podezření na podvodnou inzerci může tento inzerát jakýkoli Uživatel označit jako špatný - případně označit chybnou kategorii - kliknutím na příslušná políčka v detailu inzerátu

10. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.

11. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel serveru Tržník.cz je oprávněn využívat údaje k reklamním účelům a zasílat Uživateli jakékoliv e-mailové zprávy, především pak informace o novinkách, které Tržník.cz nabízí.

12. Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby nebo jinak dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným jako Tržník.cz.

13. Je zakázáno vkládat animované GIFy - animace je vyhrazena pouze pro placenou reklamu.

14. Každý uživatel může zviditelnit svůj inzerát a tím získat výhodu oproti ostatním uživatelům. Toto zvýhodnění se provádí tzn., TOPování přes odkaz u každého inzerátu. TOPování je hrazeno pomocí zpoplatněné SMSky.

15. Přečtením a potvrzením těchto podmínek souhlasíte, že Vám může být zasílán hromadný newsletter.

16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.

Provozovatel: